Baza wiedzy
Aktualności
wskaźniki i stawki
podatki
kadry, płace
JPK Vademecum
Inne artykuły
Poradniki
Wymagania techniczne
Pomoc technicza - FAQ

Księgowość w małej firmie

Właściciele niewielkich działalności gospodarczych, zobowiązani do prowadzenia własnej księgowości, coraz częściej decydują się na samodzielne działania, rezygnując tym samym z usług zewnętrznych firm. W tym celu wykorzystują profesjonalne oprogramowanie księgowe, przy pomocy którego - ten wydawać by się mogło skomplikowany proces - przebiegać będzie szybko i bezproblemowo.

Możliwość samodzielnego prowadzenia księgowości małej firmy to szansa na spore oszczędności. Nie mając obowiązku korzystania z księgowości dedykowanej, nic nie stoi na przeszkodzie by we własnym zakresie wystawiać faktury sprzedaży, wyliczać zobowiązania podatkowe, sporządzać deklaracje itp.

Jak zatem ograniczyć koszty i przystąpić o prowadzenia księgowości w małej firmie? Skorzystać z pomocy programów do tego stworzonych. Doskonałym wyborem będą programy księgowe wchodzące w skład pakietu FINKA zaprojektowanego dla małych firm. Każdy program z tej grupy to specjalistyczne narzędzie, pozwalające w wyjątkowo krótkim czasie osiągnąć sukces na rynku!

 


payu