Baza wiedzy
Aktualności
wskaźniki i stawki
podatki
kadry, płace
JPK Vademecum
Inne artykuły
Poradniki
Wymagania techniczne
Pomoc technicza - FAQ

Zarządzanie produkcją

W zarządzaniu produkcją, wysoce przydatne okaże się zastosowanie odpowiedniego programu, który to znacznie ułatwi jej prowadzenie. Programy do zarządzania produkcją wspierają różne jej rodzaje - zarówno proste, jednoetapowe, jak i złożone procesy technologiczne. Uwzględniają także produkcję opartą na indywidualnych zamówieniach.

Program do zarządzania produkcją pozwala dokładnie ją zaplanować, przeprowadzić potrzebne kalkulacje zapotrzebowania na surowce oraz wykonać analizę surowców wymaganych do procesu produkcji. Umożliwia również oszacowanie kosztów takiego procesu. Zapewnia kontrolę oraz analizę niezbędną podczas wszystkich etapów produkcji.

Programy te, oprócz wspomagania procesu produkcji, w elastyczny sposób dopasowują się do potrzeb firmy. Jest to obecnie jedna z bardziej porządanych cech oprogramowania dla firm, która pozwala na działanie szczególnie w tych obszarach, w których standardowa funkcjonalność okazuje się być niewystarczająca. System do zarządzania produkcją, dzięki licznym narzędziom oraz mechanizmom, umożliwia wię dostosowanie programu do indywidualnych, specjalistycznych potrzeb konkretnych firm.

 

TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu