Jesteśmy na rynku od 1990 roku, systematycznie rozbudowujemy naszą ofertę oraz aktualizujemy programy o zmiany w przepisach prawnych. Z naszych rozwiązań korzysta wiele Biur Rachunkowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw z branży handlowej, usługowej i produkcyjnej. Programy księgowe FINKA posiadają bezpłatny dostęp do e-Deklaracji oraz umożliwiają wysyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dowiedz się więcej > O OFERCIE | O FIRMIE

AKTUALNOŚCI
AKTUALIZACJA PROGRAMÓW| 06.07.2017
Dn.06.07 mailem oraz na płytach cd będą wysyłane aktualizacje programów FINKA uwzględniające zmiany wprowadzone przez Ministerstwo Finansów. Po wgraniu aktualizacji, komunikat "Nie udało się połączenie z serwerem MF" nie będzie się pojawiać.

Zmiana godzin pracy biura| 14.06.2017
W dniach 15-16.06 Biuro handlowe i Dział Obsługi Klienta są nieczynne. Zapraszamy do kontaktu od 19.06.PROGRAMY FINKA

Finansowo-księgowy

Nowoczesny i intuicyjny program finansowo-księgowy (pełna księgowość) dostosowany jest do potrzeb zróżnicowanych podmiotów gospodarczych działających w sektorze handlu, usługi i produkcji. Usprawni pracę działu księgowości dzięki zróżnicowanej funkcjonalności (m.in. definiowane sprawozdania, schematy księgowań, pobieranie danych z systemu sprzedażowego, moduł e-Deklaracji, wysyłanie JPK).

Kadrowo-płacowy

Program zawiera rozbudowane funkcje kadrowe i płacowe, w tym - obok umów, list płac i rachunków - także wzory dokumentów kadrowych, oświadczeń, zaświadczeń i deklaracji. Współpracuje z programem księgowym Finka-FK oraz z księgą podatkową Finka-KPR, zawiera także moduł e-Deklaracji. Finka-PŁACE jest zabezpieczony zgodnie z wymaganiami ochrony danych osobowych.

Księga przychodów i rozchodów

Finka-KPR to bardzo popularny program w naszej ofercie. Jest intuicyjnym narzędziem do prowadzenia księgowości uproszczonej (księga podatkowa, KPIR) - umożliwia jednoczesne wprowadzanie zapisów do ewidencji VAT i do księgi przychodów i rozchodów. W programie dostępny jest także moduł fakturowania w PLN i w dewizach, moduł e-Deklaracji, wysyłanie JPK.

Dla Biur Rachunkowych

Dla Biur Rachunkowych oferujemy programy FINKA w wersji wielofirmowej z możliwością instalacji w sieci komputerowej. Przy zakupie większej ilości programów udzielamy wysokich, indywidualnie ustalanych rabatów. Biura rachunkowe mają do dyspozycji kompleksowe i sprawdzone oprogramowanie do sprawnej obsługi swoich Klientów.
TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu