Programy księgowe, kadrowo-płacowe, do fakturowania. Od 1990 roku.Aktualności
Jednolity Plik Kontrolny | 06.07.2016r.
Wersje programów FINKA z możliwością wygenerowania Jednolitego Pliku Kontrolnego są gotowe i przetestowane, jednak MF nie uruchomiło jeszcze platformy odbierającej pliki i wysyłającej UPO. Zostaliśmy o tym poinformowani e-mailowo przez Ministerstwo Finansów. Użytkownicy mogą otrzymać obecną wersję FINKA na życzenie – wersja ta pozwala generować JPK, zapisywać na dysku i wysyłać tradycyjnie.
Więcej informacji

Nowa wersja programu | 09.06.2016r.
Wydaliśmy nową wersję Finka-STW. Opis zmian


BAZA WIEDZY - NOWE ARTYKUŁY BAZA WIEDZY - FAQ
PORADNIKI DLA UŻYTKOWNIKÓW
Programy FINKA
Od 1990 roku firma TIK-SOFT Sp. z o.o. tworzy nowoczesne narzędzia księgowe pod marką FINKA. Programy dostępne w ofercie - do prowadzenia księgowości (finansowo-księgowy lub księga przychodów i rozchodów), kadrowo-płacowy, do fakturowania, magazynowy są dokładnie przetestowane pod kątem funkcjonalności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. Programy księgowe FINKA wspomagają działalność biur rachunkowych, małych i średnich firm, fundacji i stowarzyszeń, a także Kół łowieckich, ułatwiając realizację codziennych zadań. Dla firm najmniejszych oraz dla osób rozpoczynających działalność dedykowany jest program FINKA-MIKRO. Naszym Klientom gwarantujemy także pomoc posprzedażową - wsparcie techniczne, merytoryczne oraz terminowe aktualizacje oprogramowania FINKA. Zapraszamy do zapoznania się z 60-dniowymi bezpłatnymi wersjami programów księgowych FINKA.

Nasze programy

Finansowo-księgowy

Nowoczesny i intuicyjny program finansowo-księgowy (pełna księgowość) dostosowany jest do potrzeb zróżnicowanych podmiotów gospodarczych działających w sektorze handlu, usługi i produkcji. Usprawni pracę działu księgowości dzięki zróżnicowanej funkcjonalności (m.in. definiowane sprawozdania, schematy księgowań, pobieranie danych z systemu sprzedażowego, moduł e-Deklaracji).

Kadrowo-płacowy

Program jest opracowywany i aktualizowany przez praktyków, zawiera rozbudowane funkcje kadrowe i płacowe, w tym - obok umów, list płac i rachunków - także wzory dokumentów kadrowych, oświadczeń, zaświadczeń i deklaracji. Współpracuje z programem księgowym Finka-FK oraz z księgą podatkową Finka-KPR, zawiera także moduł e-Deklaracji. Finka-PŁACE jest zabezpieczony zgodnie z wymaganiami ochrony danych osobowych.

Księga przychodów i rozchodów (podatkowa)

Finka-KPR to bardzo popularny program w naszej ofercie. Jest intuicyjnym narzędziem do prowadzenia księgowości uproszczonej (księga podatkowa, KPIR) - umożliwia jednoczesne wprowadzanie zapisów do ewidencji VAT i do księgi przychodów i rozchodów. W programie dostępny jest także moduł fakturowania w PLN i w dewizach, moduł e-Deklaracji, Home banking, itd. Program dostępny jest w kilku pakietach.

Dla Biur Rachunkowych

Dla Biur Rachunkowych oferujemy programy FINKA w wersji wielofirmowej z możliwością instalacji w sieci komputerowej. Przy zakupie większej ilości programów udzielamy wysokich, indywidualnie ustalanych rabatów. Biura rachunkowe mają do dyspozycji kompleksowe i sprawdzone oprogramowanie do sprawnej obsługi swoich Klientów, a opieka techniczna producenta zapewnia niezawodność działania i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów.


Baza wiedzy   | Aktualne wersje programów   | 60-dn wersje próbne   | Usługi abonamentowe   | Sieć sprzedaży   | Biuro rachunkowe TIK-SOFT   | Kontakt   |

  
TIK-SOFT
aleja Wilanowska 5 02-765 Warszawa,
E-mail: finka@finka.pl tel: 22 408 48 00

Copyright 1990-2016


payu