O firmie
Nasi klienci
Sieć sprzedaży
Jak zostać partnerem
Kontakt

Producent programów do księgowania

HISTORIA
TIK-SOFT Sp. z o.o. powstała w 1990 roku jako mała firma rodzinna. Jej założyciele Teresa i Krzysztof Piaseccy byli pionierami w dziedzinie księgowości komputerowej. Oferowali rozwiązania i usługi informatyczne, które były nowością na polskim rynku w latach 90-tych. W kolejnych latach programy księgowe pod marką FINKA zdobywały coraz liczniejsze grono Użytkowników, programy były chętnie polecane i zasięg działania firmy znacznie się powiększył - z regionu Mazowsza do terytorium całego kraju.
Aktualnie TIK-SOFT ma stabilną pozycję na rynku ERP i pozostaje w pełni polską firmą, bez ingerencji zagranicznych organizacji.

STRUKTURA ORGANIZACYJNA
TIK-SOFT składa się z Działu Obsługi Klienta, który wspomaga Użytkowników w zakresie obsługi programów oraz realizuje zadania handlowe i marketingowe. Drugą jednostką organizacyjną jest Dział IT, który tworzy programy oraz dba o infrastrukturę informatyczną w firmie. Cele i zakres działania wyznacza Zarząd, w skład którego wchodzą niezmiennie założyciele firmy. TIK-SOFT prowadzi również biuro rachunkowe, które znajduje się w Warszawie na terenie Miasteczka Wilanów www.tiksoft.waw.pl.

MISJA
Naszym celem jest dostarczanie funkcjonalnego i zawsze zgodnego z przepisami oprogramowania. Staramy się ułatwiać codzienną pracę księgowych, jednocześnie słuchając i wdrażając sugestie naszych Użytkowników.

WARTO NAM ZAUFAĆ

Od 26 lat jesteśmy producentem programów FINKA - systematycznie tworzymy i rozwijamy ofertę programową dostosowując ją do wymagań naszych Użytkowników oraz do zmian w przepisach. W początkowym etapie istnienia firmy w ofercie dostępne były programy w wersji DOS, w kolejnych latach systematycznie rozbudowaliśmy ofertę o programy w wersji Windows. Aktualnie pracujemy nad aplikacjami, które będą dostępne w wersji internetowej.

Nasze programy powstają we współpracy z doświadczonymi księgowymi, a Prezes firmy prowadzi wykłady na konferencjach podatkowych oraz pisze eksperckie artykuły do prasy (np na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego). Prowadzimy również BAZĘ WIEDZY, która zawiera autorskie poradniki dla Użytkowników oraz artykuły z zakresu podatków i księgowości.

Nasz Dział Obsługi Klienta to doświadczony i zgrany zespół, w którym średnia lat pracy pracownika to aż 8 lat :-) Nasi Klienci doceniają fakt, że szybko i bez długiego oczekiwania na linii kontaktują się z Konsultantami, a większość zgłoszeń rozwiązywana jest podczas jednej rozmowy telefonicznej lub przez e-mail. Dział IT tworzą programiści, którzy są wyspecjalizowanymi fachowcami, posiadającymi długoletnie doświadczenie zawodowe.

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, zapewniamy odpowiednie zaplecze socjalne oraz świętujemy ważne wydarzenia np 25-lecie firmy. Dla Użytkowników programów FINKA organizujemy liczne promocje oraz konkursy z nagrodami. Nasze programy są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych oraz są zgodne z Ustawą o Rachunkowości.

Galeria zdjęć
Otoczenie biura handlowego
 

 
Stoiska firmowe na konferencjach
 
 
Wystąpienia na konferencjach
 
 
Tort urodzinowy na 25-lecie

Profil na Facebooku

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage programyFINKA, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach w ofercie,
o nowych promocjach, prezentujemy także relacje z naszych wystąpień na konferencjach podatkowych.
TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu