O firmie
Nasi klienci
Sieć sprzedaży
Jak zostać partnerem
Kontakt

Partnerzy handlowi

Wszystkim naszym partnerom gwarantujemy wysokie progi prowizyjne oraz elastyczne warunki współpracy. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie, o czym świadczy kilkunastotysięczna baza zadowolonych klientów oraz nasze wieloletnie doświadczenie w branży.

Co zapewniamy

Firmom, które nawiążą z nami współpracę, przekazujemy przetestowane i zgodne z obowiązującymi przepisami oprogramowanie. Partnerom handlowym zapewniamy także materiały reklamowe, wersje demonstracyjne programów oraz przeszkolenie w zakresie aplikacji Finka. Dodatkowo autoryzowany partner otrzymuje certyfikat oraz gwarancję umieszczenia informacji o nawiązaniu współpracy na naszej stronie internetowej.

Oferowane warunki współpracy opierają się na dwóch wariantach umowy partnerskiej. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt na adres mailowy partnerzy@finka.pl.

Firmie, która zdecyduje się podpisać umowę partnerską w Wariancie II gwarantujemy profesjonalne, bezpłatne przeszkolenie w ramach oprogramowania Finka (z funkcjonalności i instalacji aplikacji) w siedzibie naszej firmy.

Czego oczekujemy

Od naszego Partnera oczekujemy zaangażowania, współpracy i przestrzegania zapisanych warunków umowy, ponieważ naszym celem jest zachowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Zapraszamy Państwa do współpracy - nasze zasady są niezwykle korzystne i przejrzyste, a programy intuicyjne, dzięki czemu szybko zyskają Państwo duże korzyści finansowe!

Zapraszamy do współpracy!


TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu