Strefa Użytkownika
Aktualności
Aktualne wersje programów
Jak kupić program
Usługi abonamentowe
Wdrożenia i szkolenia
Rozbudowa programu
Przejście na WINDOWS
Przejście na Windows

Programy Finka-FK i KPR pod DOS zostały wycofane z naszej oferty handlowej
i nie będą w przyszłości aktualizowane.

Wszystkich Użytkowników tych programów zapraszamy do przejścia na wersje WINDOWS.
Programy FINKA pod Windows dostępne są w kilku wersjach, prosimy o zapoznanie się z opisami programów i wybór odpowiedniego pakietu. Informacje o wyborze wersji, ilości firm i stanowisk prosimy przesyłać na finka@finka.pl.
Opis Finka-FK Windows
Opis Finka-KPR Windows

Zapraszamy na bezpłatne pokazy programów Windows do siedziby naszej firmy (szczegóły dostępne w Dziale Obsługi Klienta pod numerem 22 408 48 00). W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszymi Konsultantami.

Zasady przejścia:

- od 01.09.2016r do 31.10.2016r. :
bezpłatne przejście dla Użytkowników posiadających abonament na 2016r.

- od 01.11.2016r. do 31.03.2017r. *:
zakup abonamentu na 2017 rok na Windows, bez dopłat za przejście

- od 01.04 do 30.06.2017r. *:
zakup abonamentu na 2017 na Windows oraz dopłata za przejście w wysokości 25% wartości abonamentu

- od 01.07 do 31.12.2017r.:
zakup abonamentu na 2017 na Windows oraz dopłata za przejście w wysokości 50% wartości abonamentu

* Dla Użytkowników, którzy nie aktualizowali programów Fnka-FK i KPR w 2016 roku, przejście na Windows jest dostępne po zakupieniu abonamentu na 2017 rok wraz z dopłatą za przejście (50% wartości abonamentu w wybranym pakiecie).

Dlaczego WINDOWS?

Blokada DOS-a
W dzisiejszych czasach rozwój technologi informatycznych jest niezwykłe dynamiczny, zmianie ulegają możliwości programów oraz sprzęt komputerowy. Najnowsze 64-bitowe systemy operacyjne Windows nie udostępniają automatycznego wywoływania programów pod DOS, konieczne jest więc skorzystanie z alternatywnych możliwości, takich jak nakładka XP Mode lub wirtualna maszyna. Rozwiązania te są jednak zawodne i wymagają dodatkowo skorzystania z usług Informatyków.

Bezpieczeństwo danych
Powodów do przejścia na wersję Windows jest o wiele więcej, a najważniejszym kryterium jest bezpieczeństwo Państwa danych. W programach księgowych gromadzone są niezliczone ilości informacji, często są to dane osobowe, które niestety są narażone na ataki z zewnątrz. Systemy FINKA pod Windows zawierają nowoczesne zabezpieczenia oraz są zaprojektowane w oparciu o bazę danych Firebird. Wszystko to gwarantuje spokój i zadowolenie naszych Użytkowników.

Funkcjonalność i aktualizacje
Nowe wersje programów dostosowane są do bieżących trendów rynkowych, mają wiele funkcji niedostępnych w starszych technologicznie programach pod DOS. Dodatkowym atutem wersji Windows jest możliwość dostosowania programów do zmian w przepisach prawnych i podatkowych, jak np. Jednolity Plik Kontrolny, który w kolejnych latach będzie obowiązkowy dla każdego przedsiębiorcy.

Przeniesienie danych z DOS do WINDOWS
Programy w wersji Windows umożliwiają konwersję danych księgowych do nowego systemu. Dzięki tej funkcji Użytkownicy mają zapewnioną ciągłość i nie muszą wprowadzać danych od początku.
TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu