Strefa Użytkownika
Aktualności
Aktualne wersje programów
Jak kupić program
Usługi abonamentowe
Wdrożenia i szkolenia
Rozbudowa programu
Przejście na WINDOWS
Wdrożenia i szkolenia

Szkolenia dla nowych Klientów

Dla Klientów zainteresowanych zakupem programów FINKA organizujemy bezpłatne i indywidualne pokazy w siedzibie naszej firmy. Spotkania te prowadzą Szkoleniowcy wyspecjalizowani z danej dziedziny, którzy krok po kroku przeprowadzą Państwa przez etap wprowadzania danych i wykonywania podstawowych czynności w programach. Podczas pokazu udzielą Państwu także wszelkich informacji, przydatnych w codziennej pracy w programie FINKA. Otrzymają Państwo także dokumentację użytkową oraz materiały informacyjne dotyczące oprogramowania FINKA.

Szkolenia dla firm posiadających programy

Firmy, które chciałyby uzyskać lub uzupełnić swoją wiedze z konkretnej tematyki w ramach programów FINKA, zapraszamy na szkolenia organizowane w siedzibie naszej firmy lub u Państwa w biurze. Szkolenie to jest odpłatne z koniecznością wcześniejszego ustalenia terminu spotkania oraz sprecyzowania zakresu omawianych zagadnień. Na szkoleniu wyspecjalizowany w danym programie pracownik TIK-SOFT szczegółowo omówi i wyjaśni kwestie, które sprawiają Państwu problem w codziennej pracy.

Zapraszamy na szkolenia, które z pewnością ułatwią Państwu pracę na programach FINKA i pozwolą usystematyzować posiadaną już wiedzę oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości. W celu umówienia dokładnego terminu prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Kontakt

Wdrożenia oprogramowania

Oferujemy także wdrożenie programów w Państwa firmie (usługa ta nie obejmuje instalacji systemów operacyjnych Windows). W celu ustalenia terminu, prosimy o kontakt z kilkudniowym wyprzedzeniem.

TIK-SOFT SP. Z O.O.
Al.Wilanowska 5 lok.19
02-765 Warszawa
NIP: 951-19-95-388Dział Obsługi Klienta

Pytania, serwis, aktualizacje
22 408 48 00
finka@finka.pl

Zapytanie ofertowe
kom. 668 300 794
zapytanie@finka.pl
payu