Finka-KPR Księga przychodów i rozchodów - Aktualne wersje programu

FINKA-KPR WINDOWS 10.2 | 11.03.2019

 1. Nowe zestawienie dotyczące kosztów samochodowych w KPR.
  • Zrealizowano zestawienie w menu Zestawienia - KPR - Odliczenia kosztów samochodowych. Podane są w nim wartości poszczególnych faktur zakupu w podziale na kwoty stanowiące koszt (wpisane do KPR) i nie stanowiące kosztu.
  • Zestawienie to koresponduje z zestawieniem VAT - Ewidencja zakupu - Odliczenia kosztów samochodowych. Zestawienie w menu KPR obejmuje także zakupy wpisane w trybie "Ewidencja KPR", bez rejestracji w ewidencji VAT.
 2. Wprowadzono formularz IFT-2.
  • Jest on obowiązkowy dla firm dokonujących importu usług niektórych rodzajów, m.in. usług reklamowych - nawet takich, jak reklamy Google i Facebook. Dokładniejszy opis znajduje się w Pomocy dla programu, rozdz. 20.2.3.
  • IFT-2 jest dostępny dla posiadaczy licencji VAT-UE (transakcje wspólnotowe w ewidencji VAT).
 3. Wystawianie faktur: poprawiono wyświetlanie ceny po rabacie, gdy Użytkownik wpisał rabat w pozycji faktury. Problem dotyczył jedynie wyświetlania pozycji; sumy faktury i pozycje zapamiętane i drukowane były prawidłowe.
© 2017 TIK-SOFT SP. Z O.O. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: webmania.pl
Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się