O firmie

O firmie

HISTORIA

TIK-SOFT Sp. z o.o. powstała w 1990 roku jako mała firma rodzinna. Jej założyciele Teresa i Krzysztof Piaseccy byli pionierami w dziedzinie księgowości komputerowej. Oferowali rozwiązania i usługi informatyczne, które były nowością na polskim rynku w latach 90-tych. W kolejnych latach programy księgowe pod marką FINKA zdobywały coraz liczniejsze grono Użytkowników, programy były chętnie polecane i zasięg działania firmy znacznie się powiększył - z regionu Mazowsza do terytorium całego kraju. 
Aktualnie TIK-SOFT ma stabilną pozycję na rynku ERP i pozostaje w pełni polską firmą, bez ingerencji zagranicznych organizacji. 

STRUKTURA ORGANIZACYJNA 

TIK-SOFT składa się z Działu Obsługi Klienta, który wspomaga Użytkowników w zakresie obsługi programów oraz realizuje zadania handlowe i marketingowe. Drugą jednostką organizacyjną jest Dział IT, który tworzy programy oraz dba o infrastrukturę informatyczną w firmie. Cele i zakres działania wyznacza Zarząd, w skład którego wchodzą niezmiennie założyciele firmy.

MISJA 

Naszym celem jest dostarczanie funkcjonalnego i zawsze zgodnego z przepisami oprogramowania. Staramy się ułatwiać codzienną pracę księgowych, jednocześnie słuchając i wdrażając sugestie naszych Użytkowników. 

WARTO NAM ZAUFAĆ

1.png Od 1990 roku jesteśmy producentem programów FINKA - systematycznie tworzymy i rozwijamy ofertę programową dostosowując ją do wymagań naszych Użytkowników oraz do zmian w przepisach. W początkowym etapie istnienia firmy w ofercie dostępne były programy w wersji DOS, w kolejnych latach systematycznie rozbudowaliśmy ofertę o programy w wersji Windows. Aktualnie pracujemy nad aplikacjami, które będą dostępne w wersji internetowej.
2.png Nasze programy powstają we współpracy z doświadczonymi księgowymi, a Prezes firmy prowadzi wykłady na konferencjach podatkowych oraz pisze eksperckie artykuły do prasy (np na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego). Prowadzimy również BAZĘ WIEDZY, która zawiera autorskie poradniki dla Użytkowników oraz artykuły z zakresu podatków i księgowości.
3.png Nasz Dział Obsługi Klienta to doświadczony i zgrany zespół, w którym średnia lat pracy pracownika to aż 8 lat :-) Nasi Klienci doceniają fakt, że szybko i bez długiego oczekiwania na linii kontaktują się z Konsultantami, a większość zgłoszeń rozwiązywana jest podczas jednej rozmowy telefonicznej lub przez e-mail. Dział IT tworzą programiści, którzy są wyspecjalizowanymi fachowcami, posiadającymi długoletnie doświadczenie zawodowe.
4.png

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, zapewniamy odpowiednie zaplecze socjalne oraz świętujemy ważne wydarzenia np. 25-lecie firmy. Dla Użytkowników programów FINKA organizujemy liczne promocje oraz konkursy z nagrodami. Nasze programy są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych oraz są zgodne z Ustawą o Rachunkowości.

 

Profil Programy FINKA na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia profilu firmy na Facebooku.

Znajdują się tam informacje na temat wydarzeń firmowych, nowych promocji oraz aktualności w programach FINKA.facebook.png
© 2024 TIK-SOFT SP. Z O.O. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: webmania.pl