Promocje

promocja_nowi_klienci.jpg

  

  

  

  

 Warunki promocji:

Zdajemy sobie sprawę, że początki nie są łatwe… dlatego oferujemy specjalny 25% rabat na zakup pierwszych egzemplarzy programów FINKA dla nowopowstałych firm oraz biur rachunkowych. Wystarczy, że potwierdzisz (na podstawie CEIDG/KRS) założenie firmy w czasie 9 ostatnich miesięcy. Oczywiście, w przypadku takiej konieczności, w dowolnym momencie możliwe będzie rozbudowanie licencji, zgodnie z obowiązującym cennikiem. I jeszcze jedno, przy większym zamówieniu, na wyraźne życzenie, rozłożymy kwotę zakupu na rozsądne raty 0%.  

Promocja bez ograniczeń czasowych

Promocja dotyczy zakupu pojedynczych egzemplarzy licencji. Promocje nie łączą się i nie dotyczą zakupu Zestawów programów

 
 

promocja_BR.jpg

  

  

  

 Warunki promocji:

Każdy Klient Biura rachunkowego, które jest naszym aktywnym abonentem, posiada możliwość zakupu programu do fakturowania – FINKA FAKTURA z 30% rabatem. FINKA FAKTURA w bardzo łatwy sposób umożliwia wyeksportowanie danych (dokumenty handlowe) i przesłanie ich do Biura rachunkowego, co zdecydowanie usprawni współpracę. W celu skorzystania z rabatu, podczas kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, powołaj się na nazwę lub NIP Biura rachunkowego.   

Promocja bez ograniczeń czasowych.

Promocja dotyczy zakupu pojedynczych egzemplarzy licencji. Promocje nie łączą się i nie dotyczą zakupu zestawów/pakietów programów.

Demo_resize.jpg

 


 Warunki promocji:

Użytkownicy, którzy zainstalują 60 dniową wersję DEMO otrzymają jednorazowy 10% rabat na zakup pierwszego egzemplarza testowanego programu FINKA. Rabaty udzielane są od standardowych cen i przypisane są do adresu e-mail podanego w formularzu, który dostępny jest podczas pobierania wersji DEMO

Promocja ważna do 31.12.2023 r.

Promocja dotyczy zakupu pojedynczych egzemplarzy licencji. Promocje nie łączą się i nie dotyczą zakupu zestawów/pakietów programów

faktura_1pln_resize.jpg

  

 Warunki promocji:

Każde Biuro Rachunkowe, które zdecyduje się na zakup dowolnego pakietu dedykowanego dla Biur Rachunkowych otrzyma możliwość zakupu programu do fakturowania FINKA-FAKTURA START (obsługa 1 firmy - 1 stanowisko) w ramach podstawowego egzemplarza licencji, za jedyne 1 zł.  

Promocja nie łączy się z innymi. Promocja bez ograniczeń czasowych

promocja_szkolenie_resize.jpg

  

  

 Warunki promocji:

Każdy Klient, który zakupi nasz dowolny program FINKA uzyskuje możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia w siedzibie naszej firmy. Bezpłatne szkolenie dostępne jest w czasie 30 dni od momentu zakupu programu. 

Promocja bez ograniczeń czasowych

© 2024 TIK-SOFT SP. Z O.O. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: webmania.pl